VODNÍ DÝMKY

Přátelé velejemného
pokouření

 

V magickém světě orientu je s popíjením čaje neodmyslitelně spjato pokuřování vonného tabáku skrze bublající vodní dýmku. Nejedná se o kouření v pravém slova významu, nýbrž o rituál pro uklidňování všech smyslů. Proto jsme vytvořili salónek s tímto rituálním posláním, salónek, kde imaginace společně s konkrétními vjemy chutí, vůní a zvuků dává zapomenout na těkající čas se všemi strastmi okolními.

 

Šíša (shisha, hookah, nargile) nebo-li vodní dýmka. Magické to zařízení, pro všechny příznivce kultivovaného kouření, jenž upřednostňují posezení a relaxaci v uklidňující atmosféře linoucího se provoněného kouře za rytmu tichého bublání vody v dýmce.

kuřák
medite-lime

Tabáky Medité

 

Novinkou v naší čajovně jsou tabáky do vodních dýmek  značky MEDITÉ. Vyrobcem tohoto vytříbeného tabáku je česká firma vyrábějící krásné vodní dýmky, uznávané v celém arabském světě. Výběrový viržinský tabák a příchutě toliko z přírodních surovin, dělá z pokouření zážitek plný chuti od začátku až do konce kouření. Taktéž hustota dýmu je pro milovníky zážitkem.

Tabáky Al Fakher

 

Premiové tabáky ze Spojených Arabských Emirátů, vyznačují se pečlivým výběrem tabákových listů bez výrazných stonků. Oplývají vyváženou jemnou a sladkou chutí s hutným kouřem

al-fakher-two-apples-1000-600x750 copy

Upozornění

Zákaz kouření a prodeje tabákových výrobků osobám mladším 18 let.

Design by PIXEL MEDIA   /   Copyright Cajimani s.r.o. 2016